ΓΡΑΦΟΥΜΕ , ΜΕ ΣΤΙΛ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ.

Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009

ΑΕΚ-ΑΝΚΑΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥ 2-2

Τελείωσε η φιλική αναμέτρηση της ΑΕΚ με την ΑΝΚΑΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥ με το αποτέλεσμα να διαμορφώνεται μέχρι το 86ο λεπτό και λέω 86ο γιατί εξαιτίας τις καταρρακτώδους βροχής ο διαιτητής αναγκαστικά διέκοψε τελικά το παιχνίδι. Δείτε στα σχόλια την εξέλιξη του αγώνα...
ΔΕΙΤΕ ΣΧΟΛΙΑ

Add To Facebook Add To Twitter Add To Yahoo Add To Reddit Fav This With Technorati Add To Del.icio.us Digg This Stumble This

1 σχόλιο:

nick είπε...

86' Λήξη αγώνα
Ο διαιτητής σφύριξε νωρίτερα τη λήξη του αγώνα, καθώς η δυνατή βροχή δυσκόλευε τις κινήσεις των ποδοσφαιριστών και υπήρχε ο κίνδυνος τραυματισμού.
85' Σχόλιο
Άσχημες καιρικές συνθήκες, βρέχει συνεχώς.
78' Δοκάρι Ανκαραγκουτσού Μπαϊρακτάρ
Σουτ του Μπαϊρακτάρ, η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι.
72' Γκολ Ανκαραγκουτσού Ντουρουέρ
Ο Ντουρουέρ βρέθηκε, μόνος του στην καρδιά της άμυνας της ΑΕΚ και με άψογο πλασέ ισοφάρισε για την τουρκική ομάδα.
68' Δοκάρι ΑΕΚ Μαϊστόροβιτς
Κεφαλιά του Μαϊστόροβιτς, όμως η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι.
64' Σχόλιο
Καμία ουσιαστική αλλαγή στην εξέλιξη του αγώνα.
50' Σουτ Ανκαραγκουτσού Μπαϊρακτάρ
Δυνατό σουτ του Μπαϊρακτάρ, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
46' Αλλαγή παίκτη ΑΕΚ
Κουτρομάνος, Ιορντάκε, Μαντούκα και Ενσαλίβα πέρασαν στον αγωνιστικό χώρο στη θέση των Γεωργέα, Μάκου, Σκόκο και Γιαχάγια.
46' Γκολ ΑΕΚ Καφές
Ο Καφές παίζει γρήγορα το 1-2 με τον Μπλάνκο και με όμορφη προβολή, έκανε το 2-1 για την ΑΕΚ.
46' Σέντρα 2ου ημιχρόνου
45' Λήξη ημιχρόνου
39' Κίτρινη κάρτα Ανκαραγκουτσού Τσεϊχούν
37' Κόρνερ ΑΕΚ
35' Σχόλιο
Τίποτα το ιδιαίτερο τα τελευταία λεπτά, καθώς ο ρυθμός έχει πέσει, με τις δύο ομάδες να κάνουν πολλά λάθη.
28' Κόρνερ Ανκαραγκουτσού
16' Γκολ Ανκαραγκουτσού Τσεϊχούν
Σέντρα από τα αριστερά του Σοσίμπο, κεφαλία από κοντά του Τσεϊχούν και η Ανκαραγκούτσου ισοφαρίζει το παιχνίδι σε 1-1.
15' Ευκαιρία Ανκαραγκουτσού Σεμαβί
Κεφαλιά από κοντά του Σεμαβί, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.
14' Κόρνερ Ανκαραγκουτσού
12' Σχόλιο
Χωρίς ρυθμό το παιχνίδι και οι δύο ομάδες προσπαθούν να βρουν τους διαδρόμους για να διασπάσουν την αντίπαλη άμυνα.
8' Κόρνερ ΑΕΚ
2' Γκολ ΑΕΚ Καφές
Καταπληκτική εκτέλεση φάουλ του Παντελή Καφέ και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-0 υπέρ της ΑΕΚ.